Schoudertas tuigleer clutch handbewerkt
€ 135,00
Schoudertas van tuigleer, clutch handbewerkt. Dit mooie tuig leren tasje kun je zowel als schouder en clutch tas gebruiken. Het tuig leren tasje is helemaal met de hand bewerkt door middel van carven. De schoudertas heeft 2 aparte vakken . Het tasje kun je met en zonder hengsel dragen. Het hengsel bevestig je met een musketon. De maten van de tas zijn: H 15cm, B 21cm. en D 2,5-3 cm.
Wilt u ook een tas voor uw man? Kijk dan hier!
Schoudertas van tuigleer, clutch handbewerkt. Dit mooie tuig leren tasje kun je zowel als schouder en clutch tas gebruiken. Het tuig leren tasje is helemaal met de hand bewerkt door middel van carven. De schoudertas heeft 2 aparte vakken . Het tasje kun je met en zonder hengsel dragen. Het hengsel bevestig je met een musketon. De maten van de tas zijn: H 15cm, B 21cm. en D 2,5-3 cm.
Wilt u ook een tas voor uw man? Kijk dan hier!
Gerelateerde producten
Zalmleer clutch roodzwart . Deze clutch is tevens schoudertas of portemonnee gemaakt van visleer in dit geval zalmleder. Visleer is echt leder, gemaakt van de huid van de vis. Vele soorten zijn hier geschikt voor o.a. zalm, kabeljauw, schelvis, karper, baars en de zeewolf. Elke vis heeft zijn eigen print en dikte en is vooral, ook bijzonder sterk. Visleer is al heel oud werd al door de Egyptenaren gebruikt. Maten : H 11cm, B 18cm. en D 2cm. De clutch heeft een afneembaar hengsel en is ook alleen als portemonnee te gebruiken heeft ruimte met twee vakken voor papiergeld en een voor muntgeld en 14 pasjes. In een van de vakken past ook de mobiel in. Je kunt deze tas ook als festivaltasje gebruiken. Deze clutch is ook in andere kleuren leer of kurk te bestellen. Even overleg.
Wilt u ook een tas voor uw man? Kijk dan hier!
Schoudertas leer paars okergeel. Leuke schoudertas loopt in een punt. Gemaakt van heel soepel leer in de kleuren paars met okergeel. Deze schoudertas heeft een smal hengsel met een verstelbare knoop. Het tasje kun je ook als festival tasje gebruiken omdat het zo mooi licht en klein is. Dit tasje kun je ook in een andere kleur leer of kurk bestellen, even een berichtje.
Maten schoudertas: H15 cm, B 20 cm en D 9 cm.
Schoudertas koeienvacht rundleder bruin. Mooie schoudertas met verschillende kleuren rundleder gecombineerd met koeienvacht. Binnenvoering heeft een binnenzak met rits en musketonkoord voor de sleutels. Hengsel is verstelbaar. Maten van de tas zijn: H 32 cm, B 30 cm en D 5 cm.
Handtas van rundleder groen rood. Deze handtas heeft een bandje op ambachtelijke wijze op het voorpand doorgevlochten. De handtas heeft een mooie sluiting voor op de klep en tevens een magneetsluiting aan de binnenkant. Binnenvoering met musketon voor sleutels. Achterkant tas heeft een zak met rits.
Maten: Hoogte 14 cm B 20cm en D 8 cm.
Handtas buffelleer donkerblauw lichtblauw. Leuke sportieve handtas van donker en lichtblauw leer. Zak op het voorpand met rits. Drie Magneet drukkers als tas sluiting.
Maten tas zijn: H 23cm, B 26 cm en D 7 cm.
Er is ook een leuk etui,toilettasje bijpassend bij te bestellen zie hiervoor de laatste foto en ook bij klein lederwaren.
Schoudertas mosgroen rundleder. Dit is een schouderhand tas van mooi soepel rundleder mosgroen gecombineerd met een biasbandje in okergeel. Deze tas heeft een paspelzak op het voorpand met okergeel geaccentueerd ook het handvat is geaccentueerd met okergeel. Als extra, een afneembaar hengsel. Binnenvoering heeft een grote zak.
Maten tas zijn: H 29cm, B 26 cm en D 4 à 5 cm.
Schoudertas recycling textiel blauw. Deze schouderhand tas is gemaakt van gerecycled textiel namelijk de oude KLM kostuums dit gecombineerd met zwart leer.
Tas heeft twee binnenzakken met rits en zo ook een afsluitbare rits om de tas te sluiten . Hengsel is ook te bevestigen door musketon haakjes.
Maten tas: H 28cm,B 30cm. D 12cm.
Handtas ecologisch kurk. Deze mooie handtas is van kurk gecombineerd met leder, is waterbestendig, isolerend en licht in gewicht. Deze handtas van kurk heeft een grote binnenzak voor notebook en een apart lang hengsel dus ook als schoudertas te gebruiken. Kurk is afkomstig van de Kurkeik uit Portugal. Wat is Kurk? Dit is eigenlijk de schors van de Kurkeik boom die een keer in de 9 à 10 jaar wordt ontschorst. Hier ondervindt de boom geen schade aan. Duurzaam, mooi product en waterbestendig, isolerend en erg licht van gewicht. Onderhoud: eventueel vuil af nemen met een handwarm sopje van een natuurlijke zeep. Deze tas is momenteel niet in voorraad wel te bestellen in overleg in een andere leer en kurk combinatie. Deze bestelling wordt altijd op korte termijn gemaakt.
Maten: H 20 cm, B 30cm en D 5cm.
Zakelijke laptoptas buffelleer. Deze mooie zakelijke laptoptas van buffelleer is zowel voor heren als dames. Deze tas is geschikt voor een kleine laptop of notebook van 14 inch. Deze tas heeft op het Voorpand een afsluitbaar voorvak. Bij de binnenvoering een mooi groot vak voor notebook of andere spullen op te bergen. Er zit een verstelbaar en afneembaar hengsel bij.
De maten van de tas zijn : H 25cm B 34cm en D 8cm.
Momenteel is deze tas alleen op bestelling te verkrijgen in eigen gekozen kleur. Neem hiervoor even contact op en deze tas wordt voor U gemaakt op korte termijn.
Beugeltas rundleder blauw. Schoudertas in het blauw uit oma,s tijd maar in een modern jasje. De handtas heeft een mooie print op het leer en een goed sluitende beugelslot. Je kunt deze beugeltas zowel als hand en schoudertas dragen. Tas heeft binnenvakken in de voering.
Maten: Hoogte 17 cm Br. 22 cm. D 8 cm.
Handtas schoudertas kalfsleder witbeige. Deze schouder, handtas is gemaakt van mooi soepel kalfsleder met een zomerse look in het wit gecombineerd met beige. Deze handtas heeft een voorvak met rits en meerdere binnenvakken van leder tevens met rits. Behoorlijke grote tas en bijeengehouden door leuke bandjes die ook open gedragen kunnen worden zodat de tas nog groter is. De schoudertas is afsluitbaar met magneetslot. Maten tas: H 28cm, B 29-44cm en D 12cm.
Wilt u ook een tas voor uw man? Kijk dan hier!
Schoudertas leer bruin. Schoudertas van stoer ruig rundleder in de kleur bruin voor bijvoorbeeld bij het uitgaan. Een kleine tas voor portemonnee en telefoon. Maten:B 19cm, H 14cm en diep 4cm.
Dit stoere leer wordt alleen maar mooier in het gebruik.